• 22-11-2017

Grudniowa edycja NOCy IT z Fujitsu – rejestracja start !

Partnerem 9. edycji Nocy IT będzie firma Fujitsu.

Przedmiotem wieczornych prezentacji będzie omówienie rozwiązań z obszaru komputerów, notebooków i workstacji. W drugiej części powiemy o zagadnieniach serwerowych.

Fujitsu Client Computing Devices wczoraj dziś i jutro… Ewolucja czy rewolucja rozwiązań personalnych? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie podczas prezentacji. Opowiemy w którą stronę zmierzają rozwiązania notebooków, komputerów i stacji roboczych w oparciu o portfolio produktowe Fujitsu. Skupimy się na rozwiązaniach dedykowanych zarówno dla użytkowników mobilnych jak i stacjonarnych. Udowodnimy że szeroka i dobrze przemyślana oferta produktów Fujitsu jest w stanie zaadresować prawie każdą potrzebę użytkownika.

Podczas prezentacji Fujitsu ETERNUS Storage dowiecie się Państwo jakie korzyści płyną z posiadania rozwiązań macierzowych firmy Fujitsu. Fujitsu posiada w swojej ofercie zarówno rozwiązania klasyczne – czyli hybrydowe macierze, mamy też rodzinę produktów All-flash – zbudowaną wyłącznie w oparciu o dyski SSD. Portfolio dopełniają biblioteki taśmowe (seria LT) oraz appliance do backupu – seria CS. Opowiemy o najważniejszych i najciekawszych funkcjach dostępnych w macierzach ETERNUS. Na koniec prezentacji odbędzie się krótki pokaz na żywo – rozwiązanie udostępniające nowoczesnemu środowisku IT funkcję sprzętowego High Availability – Fujitsu Storage Cluster. Uczestniczy wydarzenia będą mogli zobaczyć jak wysoki poziom niezawodności można uzyskać przy zastosowaniu macierzy od Fujitsu.