HPE Aruba Networking to wiodący producent rozwiązań sieciowych dla organizacji. Produkty tej marki pozwalają na tworzenie bezpiecznych sieci korporacyjnych, które cechuje łatwość zarządzania i elastyczność względem skalowania.

Materiały wideo

 • Nowości bezprzewodowego świata 6GHz Aruba Enterprise

  Często pojawiają się pytania, jak to jest z tą mocą? Czy 3 dBm to dużo czy mało?

  Wydaje mi się, że ten temat jest warty prostej analizy, w celu uświadomienia użytkownikom sieci bezprzewodowych, że ręczne manewrowanie mocami wymaga przynajmniej podstawowej wiedzy technicznej.

 • Jak świadomie ustawić moc transmisji Access Pointa?

  Często pojawiają się pytania, jak to jest z tą mocą? Czy 3 dBm to dużo czy mało?

  Wydaje mi się, że ten temat jest warty prostej analizy, w celu uświadomienia użytkownikom sieci bezprzewodowych, że ręczne manewrowanie mocami wymaga przynajmniej podstawowej wiedzy technicznej.

 • Aruba CX 6200M, nowość w świecie przełączników CX

  Serie CX, nowe innowacyjne rozwiązania w linii Aruba, choć jeszcze niedawno wydawały się rewolucyjne, dziś stały się bardziej powszechne. Niemniej jednak producent w tej serii wciąż nie powiedział ostatniego słowa.

 • Aruba Instant ON 1960 czyli dostęp i agregacja dla rozwiązań SMB

  Zapraszamy Państwa na kolejną część nagrań dotyczących rozwiązań SMB. Tym razem bazując na przełącznikach dostępowo-agregacyjnych 1960 zapoznamy się z podstawami związanymi z konfiguracją serwera DHCP, stacku z wykorzystaniem uplinków oraz uwierzytelnieniem użytkowników za pośrednictwem serwera Radius.

  Zachęcamy do oglądania!

 • Różnice pomiędzy Aruba Instant ON a Aruba Campus. Dlaczego nie należy ich mylić?

  Aktualne portfolio rozwiązań bezprzewodowych Aruba Networks można podzielić na dwie grupy. Rozwiązania SMB, do których należą Access Pointy z rodziny Aruba Instant ON oraz rozwiązania Enterprise, na które składają się Access Pointy Aruba Campus. W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy pochylić się nad podstawowymi możliwościami urządzeń bezprzewodowych.

 • Aruba Instant ON do zastosowań SOHO

  Seria Aruba Instant ON, bez wątpienia odniosła ogromny sukces i pozwoliła rozwiązaniom Aruba, zagościć w środowiskach, które nie były wcześniej w stanie, przez wzgląd na cenę produktów, pozwolić sobie na wdrożenie sieci opartej o te rozwiązania. W dzisiejszym wpisie, chcielibyśmy przedstawić Państwu dwie nowe rodziny przełączników oraz poświęcić kilka zdań na temat nowego Access Pointa AP25, … Czytaj dalej Aruba Instant ON do zastosowań SOHO

 • Nowości w portfolio Aruba AOS-CX 6000

  Od lat wiadomo, że kiedy odchodzi stare to na jego miejsce przychodzi nowe. Tak też stało się z serią Aruba OS 2530, którą wyparła nowa rodzina rozwiązań Aruba CX, w tym wypadku jest to grupa CX 6000. Rozwiązanie oparte o najnowszy system operacyjny AOS-CX, pozwalający na spójną współpracę tego prostego rozwiązania z pozostałymi urządzeniami w tej serii. Czytaj więcej ->

 • Nowości Aruba Instant ON

  Seria Aruba Instant ON jest już zapewne wielu z Was znana. Prostota konfiguracji, podstawowa funkcjonalność, przyjazny interfejs do zarządzania i monitorowania bez wątpienia odpowiedział na potrzeby domowych użytkowników i małych firm. Producentowi udało się zachęcić tą serią produktową dość dużą część odbiorców, dlatego postanowiono rozwijać się również w tym kierunku, dając możliwość zakupu rozwiązań Aruba nowej grupie docelowej. Czytaj więcej ->

 • Rozwiązania przemysłowe wśród rodzin Aruba CX

  Aruba 4100i CX, to kolejny dowód na to, że zespół Aruba nigdy się nie zatrzymuje. W portfolio producenta zawsze odczuwaliśmy brak produktów dostępowych przewidzianych do zastosowań przemysłowych. Od tej chwili nadeszła zmiana i bogata pula najnowszych rozwiązań CX została wyposażona w dodatkowe urządzenia przemysłowe, które mają zapewnić dostęp rozwiązaniom IoT, wszelkiego rodzaju punktom dostępowym czy urządzeniom użytkowników końcowych, w trudnych warunkach.