Cyfrowy bunkier – niezbędny, gdy wszystko inne zawiedzie

Czas trwania1 godzina
CenaBezpłatne
AdresSzkolenie zdalne

Naruszenia bezpieczeństwa i ataki ransomware stały się przykrą normą. Statystycznie co 11 sekund dochodzi do ataku ransomware. Skuteczny atak potrafi rzucić na kolana nawet potężną organizację. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na obronę jest zbudowanie tzw. Cyfrowego bunkra.

Podczas wystąpienia opowiem, czym właściwie jest cyfrowy bunkier, przed jakimi zagrożeniami nas chroni, omówię jego architekturę i poszczególne elementy z których się składa, czyli krótko mówiąc opowiem jak to działa.

PROWADZĄCY

Radosław Janka
Inżynier Wsparcia Sprzedaży z obszaru rozwiązań Dell Technologies | AB S.A.

Pracę w branży zaczynał ponad 20 lat temu, budował swoje doświadczenie pełniąc na przestrzeni lat różne funkcje od administratora systemów bankowych, poprzez inżyniera systemowego, aż po pełnioną przez wiele lat rolę architekta systemów informatycznych i inżyniera wsparcia sprzedaży. W 2009 roku uzupełnił swoją edukację o dyplom z zarządzania projektami zdobyty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, zdobytą wiedzę czynnie wykorzystuje przy prowadzonych przez siebie projektach informatycznych.Pracę w branży zaczynał ponad 20 lat temu, budował swoje doświadczenie pełniąc na przestrzeni lat różne funkcje od administratora systemów bankowych, poprzez inżyniera systemowego, aż po pełnioną przez wiele lat rolę architekta systemów informatycznych i inżyniera wsparcia sprzedaży. W 2009 roku uzupełnił swoją edukację o dyplom z zarządzania projektami zdobyty na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, zdobytą wiedzę czynnie wykorzystuje przy prowadzonych przez siebie projektach informatycznych.