Poznaj arkusze kalkulacyjne!

W ofercie Centrum Kompetencyjnego AB S.A. znajdą Państwo szkolenia z zakresu Microsoft Excel w dwóch poziomach.

Pierwszy z nich kierowany jest do uczestników, którzy chcieliby wykonać swój pierwszy krok w świecie arkuszy kalkulacyjnych i poznać możliwości tego popularnego oprogramowania.

Drugi tryb kierowany jest do osób, które chcą poszerzyć dotychczas posiadaną wiedzę na temat programu i poznać dodatkowe możliwości, które pozwolą jeszcze efektywniej wykorzystywać dostępne funkcje w codziennej pracy.

Pierwsze kroki z Microsoft Excel

Czas trwania: 2 dni
Lokalizacja: Wrocław lub zdalnie

SZKOLENIE AUTORSKIE

Pierwsze kroki z Microsoft Excel

Jeśli nigdy nie pracowałeś/aś z Excelem i uważasz, że jest to bardzo skomplikowany i nieintuicyjny program, to szkolenie jest szyte idealnie pod Ciebie. Nauczymy się wspólnie korzystać z funkcji oraz poznamy tajniki ułatwiania sobie pracy. Szkolenie nie będzie tylko teoretyczne, ale także praktyczne – będą to warsztaty dzięki, którym przyswoimy sobie te funkcje, które zaowocują szybszym radzeniem sobie z „Excelami”. Poznamy podstawowe funkcje matematyczne oraz tekstowe oraz jak szukać określonych danych w tabeli.

SZKOLENIE AUTORSKIE

Microsoft Excel – poziom średniozaawansowany

Szkolenie, dzięki któremu poznasz wiele funkcji i nauczysz się je wykorzystywać w praktyce. Dzięki ćwiczeniom dowiesz się jak się poprawnie sortuje i filtruje, a także zarządza arkuszami i skoroszytami. Udział w szkoleniu pozwoli zapoznać się z programem MS Excel w stopniu umożliwiającym dalszą samodzielną pracę z programem przy wykorzystaniu jego najczęściej używanych funkcji. Szkolenie przeznaczone jest dla osób znających arkusz kalkulacyjny na poziomie podstawowym pragnących zapoznać się z najczęściej wykorzystywanymi i najbardziej przydatnymi funkcjami programu.

Microsoft Excel
poziom średniozaawansowany

Czas trwania: 2 dni
Lokalizacja: Wrocław lub zdalnie

Zapytaj o szkolenie!