WIEDZA I ROZWÓJ
DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ
NOWOCZESNY OŚRODEK
NASZE DZIAŁANIA
SZKOLENIA DEDYKOWANE
EGZAMINY CERTYFIKUJĄCE

WIEDZA I ROZWÓJ

Naszą pasją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w obszarze zaawansowanych technologii IT. Dostęp do nowoczesnych technologii, wynikający z bliskiej współpracy z czołowymi producentami rozwiązań IT na świecie, pozwala nam na zorganizowanie szkoleń na najwyższym poziomie.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Siłę naszego zespołu stanowi kreatywna grupa wykwalifikowanych inżynierów, których wiedza poparta jest wieloma certyfikatami i bogatym doświadczeniem. Praktyka zdobywana każdego dnia w przygotowywaniu zaawansowanych rozwiązań dla naszych Klientów to niewątpliwie największy walor przy budowaniu autorskich programów szkoleniowych.

NOWOCZESNY OŚRODEK

Wyposażenie naszych laboratoriów oraz infrastruktura sal szkoleniowych zapewnia komfortowe warunki edukacyjne i umożliwia organizację szkoleń w formie wykładów, warsztatów, ćwiczeń praktycznych, a także webinariów i szkoleń on-line. Każdorazowo laboratoria są przygotowywane pod kątem sprzętowym zgodnie z wymaganiami tematyki poruszanego zagadnienia.

NASZE DZIAŁANIA

W ramach Centrum Kompetencyjnego AB S.A. przeprowadzane są szkolenia techniczne z zakresu systemów operacyjnych, wirtualizacji, budowania rozwiązań chmury prywatnej, aplikacji serwerowych, oprogramowania narzędziowego, administracji i konfiguracji serwerów i pamięci masowych. W naszym ośrodku prowadzimy liczne szkolenia z zakresu rozwiązań chmury publicznej (Microsoft Azure, Office 365, Microsoft 365), a także rozwiązań sieciowych oraz bezpieczeństwa IT.

Prowadzimy autoryzowane szkolenia QNAP.

SZKOLENIA DEDYKOWANE

Oprócz oferty standardowej, proponujemy dedykowane szkolenia „szyte na miarę”. Nasi trenerzy po uprzedniej analizie potrzeb Klienta przygotowują specjalny program szkolenia dostosowany do wymogów danego środowiska pracy. W efekcie Klient otrzymuje szkolenie zaprojektowane i w pełni zgodnie z jego kryteriami.

EGZAMINY CERTYFIKUJĄCE

Centrum Kompetencyjne AB S.A. jest autoryzowanym ośrodkiem certyfikacyjnym Pearson VUE – organizacji będącej dostawcą profesjonalnych testów dla użytkowników na całym świecie. Umożliwiają one uzyskanie wielu rodzaju certyfikatów i zezwoleń. Atutem, jaki daje naszym Klientom uzyskany certyfikat w Pearson VUE jest możliwość pozyskania dokumentu potwierdzającego zdobycie umiejętności i kwalifikacji zawodowych, który honorowany jest przez pracodawców na całym świecie.