Naszą pasją jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem w obszarze zaawansowanych technologii IT. Dostęp do nowoczesnych technologii, wynikający z bliskiej współpracy z czołowymi producentami rozwiązań IT na świecie, pozwala nam na zorganizowanie szkoleń na najwyższym poziomie.

Siłę naszego zespołu stanowi kreatywna grupa wykwalifikowanych inżynierów, których wiedza poparta jest wieloma certyfikatami i bogatym doświadczeniem. Praktyka zdobywana każdego dnia w przygotowywaniu zaawansowanych rozwiązań dla naszych Klientów to niewątpliwie największy walor przy budowaniu autorskich programów szkoleniowych.

Wyposażenie naszych laboratoriów oraz infrastruktura sal szkoleniowych zapewnia komfortowe warunki edukacyjne i umożliwia organizację szkoleń w formie wykładów, warsztatów, ćwiczeń praktycznych, a także webinariów i szkoleń on-line. Każdorazowo laboratoria są przygotowywane pod kątem sprzętowym zgodnie z wymaganiami tematyki poruszanego zagadnienia.

W ramach Centrum Kompetencyjnego AB S.A. przeprowadzane są szkolenia techniczne z zakresu systemów operacyjnych, wirtualizacji, budowania rozwiązań chmury prywatnej, aplikacji serwerowych, oprogramowania narzędziowego, administracji i konfiguracji serwerów i pamięci masowych. W naszym ośrodku prowadzimy liczne szkolenia z zakresu rozwiązań chmury publicznej (Microsoft Azure, Office 365, Microsoft 365), a także rozwiązań sieciowych oraz bezpieczeństwa IT. Prowadzimy autoryzowane szkolenia firm Microsoft i Sophos.

Oprócz oferty standardowej, proponujemy dedykowane szkolenia „szyte na miarę”. Nasi trenerzy po uprzedniej analizie potrzeb Klienta przygotowują specjalny program szkolenia dostosowany do wymogów danego środowiska pracy. W efekcie Klient otrzymuje szkolenie zaprojektowane i w pełni zgodnie z jego kryteriami.

Centrum Kompetencyjne AB S.A. jest też autoryzowanym ośrodkiem certyfikacyjnym Pearson VUE – organizacji będącej dostawcą profesjonalnych testów dla użytkowników na całym świecie. Umożliwiają one uzyskanie wielu rodzaju certyfikatów i zezwoleń. Atutem, jaki daje naszym Klientom uzyskany certyfikat w Pearson VUE jest możliwość pozyskania dokumentu potwierdzającego zdobycie umiejętności i kwalifikacji zawodowych, który honorowany jest przez pracodawców na całym świecie.